cover.jpg
 
DS website cover title.png
 
 

Show slaat in als een bom

in flanders
fields

De show ‘In Flanders Fields’ herhaalt de geschiedenis van de vier bittere jaren. In vier emotionele en muzikale episodes worden alle generaties met een aangrijpende performance geraakt. DrumSpirit confronteert het publiek met de overdondering van geweld, wreedheid en littekens, maar eveneens met rouw, rakende troost en heldhaftigheid voor en achter de frontlinie.
Lees meer >>

nieuw concept op straat

drumline
xtra large

DrumSpirit gaat vanaf 2015 de baan op met hun nieuwe marching concept: DRUMLINE XL!
Een gigantische drumline met 30 jonge talenten met slagkracht. Vergeet hiermee de traditionele drumbands, maar entertain je publiek met maffe beats en een verrassende performance.

Open spots

gezocht
nieuw talent

We bieden je een nieuwe muzikale uitdaging in een unieke familiale bende vol muzikale extremen. Je participeert in een dolle groep met Europese verdienste, waarbij de naam een grote waaier aan nieuwe mogelijkheden biedt. Welcome to the Belgian 'Sport of the Arts'!
Lees meer >>

mANAGEMENT

Boekingen

Wilfried Marnette
wilfried@drumspirit.be
+32 475 812 301

 

Coördinatie

Giovanni Maes
gio@drumspirit.be
+32 499 33 19 18
 

Board

Roger Schoutteten
Ronny Schoutteten
Didier Rosez
Bert Schoutteten
Jens Deblauwe
Steven sabbe

Advisors

Marc Maeriën
Bart Tienpont

Clubhuis

DrumSpirit percussion ensemble vzw
Nijverheidslaan 6b
8890 Dadizele - Belgium
info@drumspirit.be


STAFF

DBI.JPG

Thomas
Claesen

Drumline Caption
Music Arranger
thomas@drumspirit.be

Maarten
Deschacht

FE Supervisor
Program Designer
maarten@drumspirit.be

David
Dewyn

Visual Designer
Drumline Technician
david@drumspirit.be

 
DVW.JPG

Aaron
Spevak

FE Technician
aaron@drumspirit.be

Bernd
Coene

FE Caption
bernd@drumspirit.be

Stijn
De Moor

Bassline Technician
stijn@drumspirit.be